בניית אתר לחברה

בניית אתר לחברה?

חברות הן למעשה עסקים גדולים מאוד שזקוקים לאתרי אינטרנט ברמה גבוהה מאוד. אתרים אלו לרוב נבנים באופן ייחודי על ידי מתכנתים שכותבים קוד במיוחד עבור האתר של החברה. הסיבה לכך נעוצה בעובדה כי לפעמים אתרים אלו מצריכים כניסה נפרדת ללקוחות וכניסה נפרדת לעובדים, הפעלת צ'אט עם נציג, הפעלת חנות אינטרנטית ועמודי מוצרים ותוכן.

יש באתרים אלו אלמנטים רבים שיש לקחת בחשבון ולפעמים תכנות באמצעות קוד הוא הדבר הנכון ביותר כדי לבנות אותם. חברות רבות לבניית אתרי אינטרנט מציעות בניית אתרים בפלטפורמה מסוימת, אנו ב-WebMa מציעים ללקוחות שלנו בניית אתר לחברה בפלטפורמות שונות לפי הצרכים של החברה.

מהם האלמנטים החשובים בבניית אתר לחברה?

מכיוון שמדובר בחברות גדולות, יש חשיבות גדולה לחוויית המשתמש והעיצוב של האתר. חברות גדולות הן בדרך כלל גם חברות מוכרות מאוד שללקוח יש ציפייה לקבל מהן שירות או חווית קנייה ייחודית ואיכותית. אין להן את הפריווילגיה להקים אתר אינטרנט חובבני, הן חייבות להקים אתר ברמה מקצועית וגבוהה מאוד.

בניית אתר לחברה
בניית אתר לחברה

הרספונסיביות בבנית אתר לחברה

אחד האלמנטים החשובים ביותר בבניית אתרים לחברות הוא הרספונסיביות. מדובר ביכולת של האתר לשנות את תצורתו על פי גודלם של המסכים השונים. על המומחים בבניית אתרים לוודא כי בבניית הקוד יהיה גם תוסף הכולל את הרספונסיביות של האתר. הרספונסיביות היא דבר הכרחי עבור אתרים שהגולשים מצפים לגלוש בהם גם ממסכי הטלפון או הטאבלט.

אתר חברה ללא רספונסיביות יפסיד את כל אותם הלקוחות שרוצים לגלוש ולבצע הזמנת שירותים ומוצרים בעזרת הטלפון הנייד. כשמדברים על רספונסיביות בהכרח מדברים גם על עיצוב האתר, כי למעשה אנו מעוניינים שהעיצוב יראה טוב גם כאשר גולשים באתר בעזרת הטלפון הנייד וגם כאשר גולשים ממסך המחשב בבית או בעבודה.

לאחר שתוגדר הרספונסיביות של האתר, יבדוק מעצב האתרים כי בקריאה ממסכים שונים הכתב נראה בשלמותו, עם שוליים אחידים ופרופורציה לגודל המסך.

אבטחה ומערכת סליקה איכותית בבניית אתר לחברה

אחד הדברים היותר חשובים בבניית אתר לחברה הוא היכולת לייצר אבטחה איכותית ומערכת סליקה מתקדמת המקבלת את כל סוגי האשראי. הלקוחות שמשאירים את פרטי הכרטיס שלהם, מעוניינים כי הפרטים לא יעברו למקומות אחרים ולכן כבר במהלך ההקמה יש לכלול את הנושא בפיתוח האתר. אבטחה איכותית ומערכת סליקה הם למעשה הגדרות ותוספים שהמתכנתים מוסיפים בעת ההקמה של האתר.

 מכיוון שמדובר במומחים בתחום, הם יודעים ומכירים מהם התוספים האיכותיים שיקיימו את התנאים הללו. כיום קיימות אפשרויות אבטחה מגוונות, עליכם לעדכן את בונה האתרים כי נושא האבטחה מאוד חשוב עבור האתר שלכם.

בניית אתר לחברה
בניית אתר לחברה

כמה עולה בניית אתר לחברה?

בניית אתר לחברה היא לרוב הקמה ייחודית הכוללת איפיון רחב והתחשבות בהמון פרמטרים. על האתר להיות ברמה גבוהה מאוד, שכן קהל הלקוחות מצפה לכך מחברה גדולה מאוד. אתרים אלו לרוב יתוכנתו בעזרת קוד ייחודי להם המאפשרים כניסה לפרטים ושכלול של כל הפרמטרים שלהם החברה זקוקה, לכן עלותם תהיה בדרך כלל יקרה יותר מאתרים פשוטים כמו אתרי תדמית או חנות וירטואלית. כשתחפשו את החברה שתקים עבורכם את האתר, סביר שתיתקלו בהצעות נמוכות וגם גבוהות מאוד. ההמלצה הטובה ביותר היא ללכת על הצעה בעלות ממוצעת וסבירה.

נקודות מפתח לבניית אתר חברה

עיצוב חוויית משתמש

חווית המשתמש באתר חברה היא קריטית למשיכת מבקרים ושימורם. אתר מעוצב היטב צריך להיות אינטואיטיבי, קל לניווט ומושך מבחינה ויזואלית. זה גם צריך להיות מותאם לכל המכשירים, ממחשבים שולחניים ועד לסמארטפונים. יש לקחת בחשבון את חווית המשתמש לאורך כל תהליך התכנון והפיתוח, משלב העיצוב ועד בדיקה והשקה.

מיתוג וזהות

אתר חברה הוא לרוב נקודת המגע הראשונה בין חברה לקהל שלה, ולכן חשוב להציג מותג עקבי ומוכר. העיצוב, טון הדיבור והמסרים צריכים להתיישר עם המיתוג והזהות הכוללים של החברה. זה עוזר לבסס אמון ואמינות עם המבקרים, ועוזר לחברה להתבלט על פני מתחרותיה.

אסטרטגיית תוכן

התוכן של אתר חברה צריך להיות מחושב היטב ורלוונטי לקהל היעד. יש לפתח אסטרטגיית תוכן כדי לקבוע את סוג המידע שיש לכלול, כיצד יש לארגן אותו וכיצד הוא יתעדכן לאורך זמן. זה יבטיח שהאתר מספק מידע בעל ערך ועדכני למבקרים, ושהוא עומד ביעדי החברה.

אופטימיזציה למנועי חיפוש

כדי שאתר חברה יצליח, עליו להיות קל לגילוי על ידי לקוחות פוטנציאליים. אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) היא תהליך אופטימיזציה של אתר אינטרנט כדי לשפר את הדירוג שלו בדפי תוצאות מנועי החיפוש (SERPs). ניתן להשיג זאת באמצעות טכניקות כגון מחקר מילות מפתח, אופטימיזציה של תוכן וקידום אתרים טכני. על ידי השקעה בקידום אתרים, חברות יכולות להגביר את הנראות שלהן ולהביא יותר תנועה לאתר שלהן.

אנליטיקה ומדדים

כדי למדוד את הצלחתו של אתר חברה, חשוב לעקוב ולנתח מדדים שונים. זה יכול לכלול תנועה לאתר, שיעור יציאה מדף כניסה, שיעור המרות וזמן ביקור באתר. כלי מעקב  כגון Google Analytics יכולים לספק תובנות חשובות לגבי האופן שבו מבקרים מקיימים אינטראקציה עם האתר, ויכולים לסייע בזיהוי אזורים לשיפור. על ידי מעקב וניתוח שוטפים של מדדים אלה, חברות יכולות לקבל החלטות מונעות נתונים כדי לייעל את האתר שלהן ולהשיג את יעדיהן.

הלקוחות שלנו

צור איתנו קשר

אמינות ומקצועיות

מדברים בגובה העיניים ובשקיפות מלאה כבר למעלה מ-15 שנים בהן אנו מלווים במקצועיות ואמינות עסקים במסע שלהם בדיגיטל.

רוצים לבנות אתר חברה?

בשירות בניית אתר חברה שלנו, אנו נותנים עדיפות לחוויית משתמש, מיתוג וזהות, אסטרטגיית תוכן, אופטימיזציה למנועי חיפוש וניתוח ומדדים בכל הפרויקטים שלנו. צרו קשר עוד היום כדי להתחיל בפיתוח אתר תאגידי ברמה עולמית העונה על הצרכים והמטרות הייחודיות שלכם.
פרטי ההתקשרות שתמסרו לנו ישמשו במטרה ליידע אותכם על  השרות שהתעניינתם ומוצרים והשירותים הנוספים שלנו. אם לא תרצו לקבל מאיתנו את המידע הזה תמיד תוכלו להסיר את המייל שלכם מרשימת הדיוור שלנו. מידע על איך עושים את זה תוכלו למצוא בגוף המייל או במדיניות הפרטיות שלנו

עוד מאמרים בנושא טכנולוגיות וחדשנות

יש לכם עסק בתחום המזון? השרות הזה בשבילכם.

יש לכם מסעדה ועדיין אין לכם אתר ב-2023?

קטגוריות
צור קשר בניית אתרים